Sosyal Medya

0531 379 31 42
info@ankaraet.net

"A Kalite Et"
Her Gün: 08:30 - 21:00

Ankara Et Kurumsal

5 nesildir Ankara ve çevresinde hizmet veren Ankara Et, 'A Kalite Et' sloganıyla çıktığı yolda ilk günkü azim ve kalite ile ilerlemektedir.

Ankara Et, tamamı veteriner hekim kontrolünde ve hijyenik koşullar altında hazırlanan ürünlerini, toptan ve perakende satış mağazasıyla siz değerli müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetinin önemini 5 nesildir verdiği kaliteli hizmet ile gösteren Ankara Et; sektöründe Ankara'nın önde gelen lider kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Özellikle gelişen teknolojiyi takip eden ve çağın getirdikleri doğrultusunda yeniliklere açık olan Ankara Et, günümüz kasap kültürüne bambaşka bir bakış açısı kazandırmayı başarmıştır. Kesimhaneden satış mağazasına kadar tüm hizmet verdiği yerlerde alanında uzman, güler yüzlü çalışanları ve uygun çalışma koşullarıyla hizmet vermeye devam eden Ankara Et, başta Ankara'nın sonrasında ise tüm Türkiye'nin en iyi kasabı olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Firmamızın ürünleri kendi çiftliklerimizden ve güvenilir üreticilerimizden gelmektedir. Müşteriye sunulan ürünlerin hepsi helal kesim olup, büyükbaş ve küçükbaş et ve et ürünlerinin toptan ve perakende satışları bulunmaktadır.

Oteller, lokantalar, restaurantlar, eğitim ve kamu kurumları gibi tüm kuruluşların toptan et ihtiyaçlarını makul fiyatlarla temin etmekteyiz.

Et sektöründe büyümeye devam ederken bizi en çok mutlu eden ise, müşterilerimizin gittikleri her yerde bizi tavsiye etmesidir. 5 nesildir bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

%100 Doğal ve Sağlıklı Et Ürünleri

Toptan ve perakende et talepleriniz için bizi arayabilir
Whatsapp'tan sipariş verebilirsiniz.

0531 379 31 42veya

Whatsapp